TRT 1'de 'Zinde Kal' Programı Başlıyor

1 yıl önce
© TRT 1'de 'Zinde Kal' Programı Başlıyor

Trt ekranlarında koronavirüs nedeniyle evde kalanlar için bir program başlıyor. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası Kim? merak edenler için buraya yazacağız. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu kimdir Hocası Spor Öğretmeni asistan Kim? Zinde Kal Programının Tekrarı Ne Zaman? Zinde Kal spor hareketlerini tekrar izlemek için sayfamızda bilgilendirmeler yapacağız.

Zinde Kal programının sunucusu kim olacak kim sunacak merak ediliyor. Programla ilgili detaylar geldikçe sizlere duyuracağız. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası eğitmeni hakkında detayları sizlerle paylaşırken program hakkında da kısa bilgiler vermek istiyoruz. Evde kal ama sağlıkla kal anlayışıyla yola çıkan Zinde kal ekibi bakalım izleyenlerine neler hazırlayacak.

Zinde Kal sunucusu kim Zinde Kal Programı (TRT1) de Spor Bakanlığınca Organize Edildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile TRT 1’den yeni program! TRT, ‘koronavirüs’ salgını nedeniyle karantina günlerine özel ‘Ev Hayat Dolu’ adlı yeni yayın akışı için Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile yeni bir program daha hazırladı. Hafta içi her gün 14.15’te ekrana gelecek ve adı ‘Zinde Kal’ olarak açıklanan programda; diyetisyenler, spor hocaları ve uzmanlar ile canlı bağlantılar gerçekleştirilecek ve her yaş grubuna özel evde yapılabilecek olan spor egzersizleri anlatılacak. Evde bulunan eşyalar ile spor malzemelerinin de yapılacağı ‘Zinde Kal’ hafta içi her gün 14.15’te TRT 1’de!

Zinde Kal program sunucusu TrtSpor Bakanı Zinde Kal Programına Sponsor Oldu

Spor Bakanı: Dr. Mehmet Kasapoğlu: Evde kaldığımız süre boyunca oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçmek için @trt1 ile “Zinde Kal” programına başlıyoruz.#EvdeKalHareketsizKalma diyerek başlattığımız çalışmalarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreci el birliğiyle aşacağız. Zinde Kal programı erken sunucuZinde Kal Programı (TRT1) Tekrarı Ne Zaman?

‘Zinde Kal’ hafta içi her gün 14.15’te TRT 1’de ekrana gelecek. Zinde Kal programının izleyemeyenler için gece saatlerinde tekrarları yayınlanacak. Herkesin faydalanması için farklı saatlerde tekrar bölümleri ekrana gelecek olan Zinde Kal hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağıya yazabilirsiniz.