Poyraz Ar Kimdir?

1 yıl önce


© Poyraz Ar Kimdir?

Poyraz Ar hakkında merak edilen kaç yaşında? nerede doğdu? hangi ajansa bağlı? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2013 yılının Mart ayında İstanbul’da dünyaya gelen çocuk oyuncu Poyraz Ar, Layla Şirin Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Ablası da kendisi gibi dizilerde rol almış olan Naz Ar’dır. Naz Ar ise 2010 doğumludur, ablası ile arasında 3 yaş farkı vardır. Ablası Aile İşi ve Kızlarım İçin gibi dizilerde rol aldı.

Henüz anaokul eğitimi alan Poyraz Ar’ın bu dönemde İlköğretim eğitimine başlayacak ve oyunculuk ile her ikisini birlikte sürdürecektir.

Poyraz Ar yer aldığı reklam filmleri;

Bugüne kadar Carrefoursa Market (2019), 23 Nisan Reklam Filmi (2019), Eti Burçak Kurabiye Reklam Filmi (2019) ve Philips Ütü (2019) gibi markaların reklamlarında yer almıştır. 2019 yılında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi öncesinde de kameralara alışık olan Poyraz Ar’ın bu ilk rol aldığı dizi olacaktır. Dizide Melek’in en küçük çocuğu Seyit Ali karakterini canlandıracaktır.

Resmi sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere müzik ile de bir hayli ilgili olan Poyraz piyano çalmayı çok sevmektedir.

Benim Adım Melek Seyit Ali Kimdir?

Dizide Gaziantep’te dünyaya gelen, orada doğup büyüyen Melek (Nehir Erdoğan)’in üç çocuğundan birisi olan Seyit Ali’nin bir abisi bir de ablası vardır. Annesi Melek, oğlu doğduğunda ona dedesinin ismini verir. Babası Kaan Çakır (Alpay)’ın zulmüne maruz kalan Seyit Ali artık annesinin ve babasının sürekli kavga etmelerinden de çok etkilenmiştir. Özellikle artık babasını görmek istemeyen Seyit Ali yaşamını İstanbul’da sürdürmekte iken ailesi ile birlikte annesinin doğduğu şehre taşınır.