Pelin Karahan Kimdir?

1 yıl önce


© Pelin Karahan Kimdir?

Pelin Karahan kimdir? Hakkında hayatı, evliliği, eşi, oynadığı diziler, boyu, kilosu, aslen nereli olduğu, yaşı ve daha bir çok bilginin cevabı.

Pelin Karahan doğum yeri, kaç yaşında? burcu

6 Ekim 1984 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu Pelin Karahan, aslen Ankara doğumludur. Burcu Terazi, boyu ise 1.60 cm’dir. Tam ismi Vildan Pelin Karahan’dır.

Babasız büyümüş, ciddi maddi zorluklar içerisinde yetişmiştir. Rol aldığı Muhteşem Yüzyıl ve Kavak Yelleri dizileri ile şeytanın bacağını kırmayı başarmıştır. Anne ve babası Pelin Karahan çok küçükken ayrılmışlardır. Teyzesi, anneannesi ve annesi ile birlikte kalmıştır. Annesinin alaylı olarak iç mimarlık yaptığını, kendisinin ise Eskişehir’de Turizm Otel İşletmecilik okuduğun aktaran güzel oyuncu, mezuniyetin ardından tek başına İstanbul’un yolunu tutmuştur. İstanbul’da zorlansada hemen bir iş bulmuş ve çalışmaya başlamıştır. O dönemde bazı reklam filmleri için görüşmelere gitmiş ve Kavak Yelleri dizisi için teklif almıştır.

Pelin Karahan geyşa tabloları çizmeyi seviyor, mutlaka bir gün sergi açmak istiyor. Ayrıca pasta yapmayı sevdiğini ve pastane sahibi olmak istediğini de röportajın sonuna ekliyor.

Oynadığı diziler;

Sonsuza Yürümek, Cemalim 2, Kavak Yelleri, Mavi Kelebekler, Muhteşem Yüzyıl, Yeter ve Yuvamdaki Düşman gibi bir çok projede rol almıştır.

Evliliği, kiminle evli, eşi ile nasıl ve nerede tanıştı, eşi kimdir? çocuklarının isimleri;

24 Haziran 2014 yılında iş adamı Bedri Güntay ile evlenen Pelin Karahan’ın bu evliliğinden Ali Demir ve Can Eyüp isimlerinde iki çocukları vardır. Eşi’nin güvenlik ve temizlik şirketleri vardır. Ayrıca ticari zekasının çok iyi olduğunu ve ondan fikirler aldığını aktarmıştır.

Eşi ile spor salonunda tanışmıştır. Birlikte voleybol oynadıkları bir grup olduğunu oyun sırasında sık sık dizlerinin sakatlandığını, bir gün eşinin telefon numarasını bulup dizliklerin bende diye mesaj attığını aktarmıştır. Ardından sen kimsin diye mesaj atmış, eşi ise yemeğe çıkmak için ısrar etmiştir. Bir hafta oyalamış ancak kurtulamayacağını anlayınca peşini bırakması için yemek teklifini kabul etmiştir. Yemekte sohbet ettiklerini ardından ise Bedri Güntay’ın hemen yemeğin ardından Pelin Karahan’ı ailesi ile tanıştırdığını dile getirmiştir. Eşi evleneceğiz çocuklarımız olacak demiş, o ise tabi tabi diye geçiştirmiştir, ancak eşi tüm söylediklerinde haklı çıkmış ve nikah masasına oturmayı başarmıştır. Eşinin biyografisini okumak için tıklayın!

Bu evlilikten önce ise ilk evliliğini Erdinç Bekiroğlu ile gerçekleştirmiştir. Pilates eğitmeni olan Bekiroğlu ile 2011 yılında evlenmiş, 2013 yılında boşanmıştır.

Günümüzde Pelin Karahanla Nefis Tarifler isimli programı hafta içi her gün Show Tv ekranlarında sunmaya devam etmektedir.