Madenciler 1,5 Milyar Dolardan Fazla Kazanıyor

3 ay önce


© Madenciler 1,5 Milyar Dolardan Fazla Kazanıyor

Mart, madenciler için karlı bir ay oldu. The Block Research tarafından toplanan verilere göre, Mart ayında 1,5 milyar dolardan fazla para kazandılar. Bu etkileyici bir rakam ve madencilik sektörünün sadece bir ayda kazandığı en yüksek gelir. Mart ayındaki rekor yüksek, madencilerin bu sektörde 1.36 milyar dolar kazandığı Şubat ayını geçti. Yeni performans rakamları, madencilerin arka arkaya üç ayın her biri için 1 milyar doları aştığını gösteriyor!


Ayrıca, ağa işlem gönderen kullanıcıların madenciler tarafından daha hızlı işlenebilmesi için ödenen 148 milyon dolarlık işlem ücretine bu tutarın eklenmesi gerekiyor. Komisyon ne kadar yüksekse, madencilerin onu blok zincirine dahil etmesi o kadar az zaman alır.


Ek olarak, kripto veri şirketi Glassnode daha önce yüksek madenci gelirinin "Bitcoin protokolü için sürekli güvenliğin sağlanması açısından olumlu" olduğunu belirtmişti.


2021 yılının ilk çeyreği, gelirleri rekor seviyede olduğundan ve Ocak, Şubat ve Mart aylarında 1 milyar doları aştığı için özellikle madenciler için iyi görünüyor. Gördüğünüz gibi, bu şüphesiz iyi bir haber! Zamanınızı boşa harcamamanızı, kazancınızı almanızı tavsiye ediyoruz. Madenciliğinizi daha verimli ve karlı hale getiren tüm ek özellikleri kullanmayı unutmayın.

Peki madenciliğe başlamaya hazır mısınız? 

Hemen şimdi CryptoTab Browser' ı indirin, siz de bitcoin kazanmaya başlayın!

Bitcoin Kazan 'maya başlamak için aşağıdaki linkten devam edin.

Daha Fazlasını Oku