Keiko Belir Yarar Kimdir?

1 yıl önce


© Keiko Belir Yarar Kimdir?

Keiko Belir Yarar Türkiye’de rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Peki güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları nelerdir. Kiminle evli? kaç yaşında? aslen nereli? boyu ve kilosu.

Keiko Belir Yarar Aslen memleketi, doğum tarihi ve burcu;

1977 doğumlu oyuncu Keiko Belir Yarar Japonya’nın başkenti Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Burcu Oğlak’tır.

Her ne kadar Japonya Tokyo’da dünyaya gelse’de baba tarafından aslen nereli olduğu bilinememektedir. Kendi paylaşımlarından dedesinin, babaannesinin ve diğer büyüklerinin bir çok eski resmi Paris vb. ülkelere uzanmaktadır. Babasının veya annesinin işi nedeni ile mi Tokyo’da doğduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Keiko Belir Yarar oynadığı diziler;

Güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Yeter Anne isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra ise, Limon Ağacı, Canan, Şöhret ve Beni Affet gibi bir çok projede rol almıştır.

Günümüzde Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma isimli dizide Esin karakterini canlandırmaktadır.

Boyu 1.65 cm, kilosu ise 60’tır.

Sıkça evli mi? eşi kimdir? gibi sorular da hakkında merak edilmektedir. Ancak maalesef hiç sosyal medya, haber ve magazin gündeminde bu konu ile bir bilgi mevcut değildir. Bir kaç kaynakta kendisi gibi oyuncu olan ekranların sevilen ismi Burak Altay ile evli olduğu yazmaktadır. Ancak bu bilginin kaynakları teyit edilmiş bir bilgiye dayanmamaktadır. Ayrıca kendi web sayfasında Melek Arya’nın annesi olarak bir kaç paylaşımı bulunmaktadır. Yine aynı şekilde Burak Altay’ında bazı resimlerinde Melek Arya isminde kızı olduğu görülmektedir. Günümüzde ise hiç bir sosyal medya hesaplarında birlikte resimleri bulunmamaktadır.

Biraz da eski resimlerinden nostalji. Annesi, babası, dedesi ve babaannesinin eski resimlerinden bir kaç kare. Resimler, Tokyo, Paris ve Amerika, New York Empire State’de çekilen resimler olarak kendi web sitesinden alınmıştır.

Başarılı oyuncunun 2019 yılında Göğüs Kanseri’ne yakalandığı açıklanmıştır. 11 gün acil serviste kalmış, 12. ci gün yataktan kalkabildiğini, hastalığını ilk öğrendiğinde ölümü değil kızını düşündüğünü dile getirmiştir.