Hasan Elmas Kimdir?

1 yıl önce
© Hasan Elmas Kimdir?

Hasan Elmas kaç yaşında? nereli? kiminle evli? boyu, kilosu, yaşı gibi bir çok soru ekran severler tarafından merak edilmektedir. Oynadığı dizi ve sinema filmleri, kısaca hayatı, biyografisi.

Annesi Fatma Elmas’tır, Semih isminde bir erkek, Sema isminde bir de kız kardeşi vardır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 29 Ekim doğumlu Akrep burcudur. Ancak tüm araştırmalarımıza rağmen doğum yılı bilgisine, doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır.

Gölgedekiler, dizisinin yanı sıra Kanunsuzlar, Ekşi Elmalar, Müthiş Bir Film, Hep Yek 2 ve Ban Bir Soygun Yaz 2 isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

2015 yılında BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız başarılı oyuncu Gülhan Tekin ile evlenmiştir. Sinema oyunculuğunun yanı sıra ünlü şarkıcı Eflatun’un seslendirdiği Aşklambaç isimli şarkını klibinde de yer almıştır.

Aslen Kastamonu’lu olduğu bilgisine ulaştığımız yakışıklı oyuncunun, yaşı, doğum yılı, mezuniyeti, boyu ve kilosu gibi bilgiler araştırılmaktadır. Doğum tarihi duyumlara göre 1987’dir, ancak kesin bilgi değildir.