Gökhan Alkan Kimdir?

1 yıl önce


© Gökhan Alkan Kimdir?

1987 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan aslen Adana’lı göçmen bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir.

Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun olmuştur.

2 sene Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda görev almış ayrıca şiir, güfte, reklam seslendirmesi, şan ve solfej gibi eğitimleri ve icraatları ile kendisini geliştirmiştir.

Özellikle Kocamın Ailesi dizisinde rol aldığı dönemde bir röportaj’da benden çok iyi koca olur açıklaması ile gündeme gelmiştir. Ailesi için ise eşim ailemi sevmeyebilir ancak saygı duymalı diyerek ailevi ilişkilerine açıklık getirmiştir.

Kendi tiyatrosunun olduğunu, ancak diziler nedeni ile ara verdiğini belirten Gökhan Alkan ayrıca solist olduğunu canlı müzikten bir dönem para kazandığını belirtmiştir. Zamanı geldiğinde ve doğru olduğuna inandığında mutlaka şarkı söyleyeceğini ve kendisine güvendiğini belirtmiştir.

Uzun süre Seray Kaya ile ismi anılmıştır.

Oynadığı dizi ve sinema filmleri;

Düz Adam, Muhteşem Yüzyıl, Herşey Yolunda, Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Makas, Organik Aşk Hikayeleri, Kalp Atışı ve Defnenin Bir Mevsimi gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.