Ecem Erkek Kimdir?

1 yıl önce


© Ecem Erkek Kimdir?

Ecem Erkek hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Güldür Güldür Naime olarak hafızalara kazınan başarılı oyuncu kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Haziran ayında Ankara’da dünyaya gelmiş, burcu yengeç, boyu 1.64 cm, kilosu ise 60’tır. Baba tarafından aslen Sivas İmranlı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır, ancak köyü bilinememektedir. Mamak Belediyesi Konservatuvar’nda Tiyatro eğitimi alan Ecem Erkek ayrıca Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon eğitimi almıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih -Coğrafya Fakültesi Oyunculuk A.S.D. Bölümünden mezun olmuştur.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisinde Şirin karakterini canlandırmıştır. Daha önce herhangi bir dizi veya sinema filminde rol almamıştır. Hayat Sırları dizisi ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği projedir. Günümüzde Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Programında ise Naime olarak kamera karşısına geçmiştir. Hayat Sırlar dizisinde Şirin, Güldür Güldür Show’da ise Naime karakterlerine can vermiştir. Ayrıca 2018 yılında Hakan : Muhafız isimli sinema filminde rol almış ve Sıla karakterini canlandırmıştır.

Ecem Erkek evli mi? eşi kim?

Eşi ise kendisi gibi oyuncu olan Yüce Armağan Erkek‘tir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 790bin civarındadır.

Televizyon dünyasında ünün kısa sürdüğünü ama tiyatronun kalıcı ve gerçek olduğunu belirtmiştir. İlk başta taklitler ile oyunculuk serüvenine adım atmıştır. İlk taklidini yaptığı ünlü isim ise Yasemin Yalçın, ardından Binnur Kaya olmuştur. Yazmaktan da büyük keyif aldığını en özendiği mesleğin yazarlık olduğunu dile getirmiştir.