Dilara Kurtulmuş Kimdir?

1 yıl önce


© Dilara Kurtulmuş Kimdir?

Dilara Kurtulmuş uzun süre Selena Dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteri ile ekran severlerin hafızasına kazınmayı başarmıştır. Peki Dilara Kurtulmuş Kimdir? Son Hali, kaç yaşında? boyu ve kilosu gibi bir çok sorunun cevabı..

Dilara Kurtulmuş Selena dizisinin yanı sıra Hayat Bilgisi, Kadının Sessizliği ve Son Çıkış gibi projelerde rol almıştır.

Geçmiş yıllarda Halı Drom, Pompili Ayakkabı, Fortis Banka ve Hüptrik markalarının reklamlarında yer almıştır.

Rol aldığı dizi ve sinema filmleri;

2002 yılında Anne Babamla Evlensene isimli proje ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Ardından Hayat Bilgisi’nde Kardelen’i canlandırmıştır. 2004 yılında Bir Dilim Aşk Akasya. 2005 yılında Kadının Sessizliği. 2006 ve 2009 yılları arasında Selena dizisinde Nazlı Aykar. 2009’da Nefes ve 2011’de Nuri adlı projede Ayşe’yi canlandırmıştır. Yine 2009 yılında Çınar adlı kısa filmde yer almıştır.

2015 yılından bu yana herhangi bir dizi, reklam ve sinema filmi kadrosunda bulunmamıştır. Ancak hayranları bu durumdan pek hoşnut değildir. Kendisini en kısa sürede tekrar ekranlarda görmek isteyenlerin sayısıda oldukça fazladır. Resmi instagram ve diğer sosyal medya hesapları dışında bir çok fan hesabı mevcuttur.

1998 yılında Avusturya‘da dünyaya gelen Dilara Kurtulmuş boğa burcudur. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Ailesi ve özel hayatı hakkında da pek bir bilgi bulunamamıştır. Boyu 1.63, kilosu ise 51’dir.

Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim alan güzel oyuncu Kurtulmuş sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. Bir çok resminde Beşiktaş forması ile poz vermiştir.

2015 yılından beri hiç bir projede yer almamıştır. Medya ve magazinden uzak bir görüntü sergileyen oyuncu kendisini tamamen eğitim hayatına adamış durumdadır.

Dilara Kurtulmuş’un son hali, resimleri;

Üstte yer alan son resimleri’nin yanı sıra alttaki video’da küçüklük resimleri yer almaktadır.