Deniz Erdem Kimdir?

1 yıl önce


© Deniz Erdem Kimdir?

Deniz Erdem Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından 2001 ve 2009 yılları arası Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde sanatçı kadrosunda yer almıştır. Ayrıca sahne direktörü olarak idari kadroda çalışmıştır.

2009 ve 2011 yılları arasında New York ve İstanbul7da metodun resmi eğitmeni Anthony Vincent Bova ile beraber Eric Morris Oyunculuk yöntemini çalışmıştır.

2005 ve 2009 yıllarında Vernon Frost’la Labirent ve Şamanik, Tony Wiesman ile birlikte Outlook ve Essence seminerlerine, Dr. Sangeeta Sahi ile ise Theta Healing eğitimine katılmıştır.

2012’den beri profesyonel oyuncu ve adaylarına yönelik oyunculuk atölyeleri düzenlemekte ve oyuncu koçluğu yapmaktadır.

2017 yılının Ocak ayında bütün çalışmalarını Deniz Erdem Studio ismi ile aynı çatı altında toplamış ve kendi stüdyo programı dışında Fiziksel Tiyatro ve Komedi Okulu ve Seiba eğitim programlarında farklı sanat dalları ve disiplinlere yönelik eğitimler vermektedir. 1975 yılında dünyaya gelmiştir ancak, doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.