CrpytoTab Tarayıcı ile Android Cihazdan Bitcoin Kazan

3 ay önce


© CrpytoTab Tarayıcı ile Android Cihazdan Bitcoin Kazan

CryptoTab, dünyanın ilk yerleşik madencilik özelliğine sahip web tarayıcısıdır. Yalnızca siteleri ziyaret ederek, videoları izleyerek veya online sohbet ederek kripto para birimi kazanmanıza olanak tanır. Gelişmiş madencilik algoritmasına sahip yeni CryptoTab Tarayıcısını deneyin ve Google Chrome eklentilerinden sekiz kat daha hızlı madencilik olanağından yararlanın.


CryptoTab'ın masaüstü sürümüyle tam hızlı madenciliğin keyfini çıkarın. 

Yerleşik bir madencilik özelliği içeren yeni CryptoTab tarayıcısını deneyin. Google Chrome'a kıyasla sekiz kata kadar daha hızlı bir hız elde edin.


iOS ve Android için CryptoTab  tarayıcı ile Hareket halindeyken yüksek hızlı madencilik. 

CryptoTab Mobil Tarayıcı - Sürekli hareket halinde olanlar için tasarlanmış hafif ve kullanımı kolay tarayıcı.


Devasa madencilik havuzunun bir parçası ol! 

Havuzun bilgi işlem gücü ne kadar büyük olursa, o kadar büyük bloklar çözülebilir, o kadar fazla para kazanabilirsin! Karşılık olarak kendi arkadaşlarını davet edecek en aktif arkadaşlarını davet et ve gerçekten para kazanmaya başla! Ayda 1 BTC'den fazla al!


Bitcoin gelirini artır

CryptoTab Tarayıcınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve onların kazançlarına bağlı olarak BTC cinsinden ekstra kazanç elde edin. Siz ve arkadaşlarınız ne kadar çok kişiyi davet ederseniz, o kadar çok kazanırsınız!

Ağını hızlı biçimde büyütmek için arkadaşlarını şimdi davet et. Onları güzel pasif gelir ile motive et, çünkü bu gerçekten işe yarar! Tüm kaynakları halkla ilişkiler için kullan, bu semeresini tam olarak verecektir! Tanıtım yapmak ve ilgi uyandırmak için tüm kanalları kullan, verdiğin çabanın karşılığını alacaksın.


Şimdi CryptoTab Tarayıcı PRO Android için İndirim ile Alın

Normal fiyatı 22,90 ₺ olan uygulamayı indirim ile sadece 5,69 ₺ vererek sahip olun. Ayrıca Google Aile Kitaplığı ile birden fazla cihaza kurup daha fazla gelir sağlayabilirsiniz.

CryptoTab PRO Özellikleri

PRO'nun tüm avantajlarından yararlanın:

Cloud Boost - katlanmış hız madenciliği

SDP özelliği: sunucuya bağlı madencilik, pil tüketimi yok

Sınırsız sayıda bağlı uzak cihaz

Her 10 dakikada bir denge güncellemesi

0.00001 BTC'den sınırsız para çekme

Birden çok kullanıcı için ayrı profiller

Herkese açık Wi-Fi için güvenli profil

Teknik Destek

Uyarlanabilir haber akışı

Android cihaziniza indirmek için aşağıdaki bağlantıdan devam ediniz. Ayrıca Google Aile Kitaplığı kullanarak 1 satın alma ile 5 ayrı cihaza daha kurabilir gelirinizi katlayabilirsiniz. 


Daha Fazlasını Oku