Aslı İşler Kimdir?

1 yıl önce


© Aslı İşler Kimdir?

Aslı İşler hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Aslan burcudur, boyu 1.70 cm, kilosu ise 51’dir. Günümüze kadar bir çok reklam ve dizide yer almıştır. İstanbul doğumludur ancak henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Henüz Ortaokul döneminde iken Tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Aslı İşler ortaokulun tiyatro kulübüne katılmıştır. O dönemde tiyatroda Lady Macbeth rolünü üstlenmiş çok sevmiş ve ileride oyuncu olmaya karar vermiş ve hayallerini gerçekleştirmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almış ardından Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca eğitim döneminde Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları topluluğunda 1 yıl oyunculuk dersleri aldı. 2016 yılında ekrana gelen ve Beren Saat’in baş rolünde oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 1. ve 2. Sezonunda iken dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Son dönemde ise ismi magazin ve medya dünyasında Kenan Doğulu ile Beren Saat’in ayrılmasını sebep oldu yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Ancak Aslı İşler yaptığı açıklama da böyle haberlerin asılsız olduğunu belirtmiştir. 2. Sayfa isimli program da ortaya atılan iddialar üzerine sosyal medya hesabı Instagram’dan üzerinden şu açıklamayı yapan İşler, Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan ve iddia edildi diyerek çıkan haberlerin asılsız olduğunu dile getirmiştir. Güzel oyuncunun günümüzde ise sosyal medya hesabını kapattığı görülmektedir.

Rol aldığı diziler;

2003 – Bir İstanbul Masalı
2003 – Kampüsistan (Konuk Oyuncu)
2006 – Acemi Cadı
2016 – Muhteşem Yüzyıl : Kösem