2021 Yılında Bitcoin Madenciliği Karlı mı?

3 ay önce


© 2021 Yılında Bitcoin Madenciliği Karlı mı?

Bitcoin, son birkaç ayda yükseldi ve yeni rekorlar kırıyor. Uzmanlar kripto para biriminin geleceğini tahmin ediyor ve küresel şirketler BTC'ye daha fazla yatırım yapmaya devam ediyor. Soru şu ki, yükselmeye devam edecek mi ve Bitcoin için madencilik yarışına şimdi başlamalı mısınız?


Dijital varlıklar ( kripto paralar ) artık ana akım ekonominin  bir parçası. Onların kitlesel olarak benimsenmesi başladı ve şimdi mesele gelecek değil, şimdiki zamandır. Kripto para ve dijital para çağına giriyoruz. Haberleri kontrol ederseniz, büyük şirketlerin kripto para birimiyle daha fazla ilgilenmeye başladığını göreceksiniz. Bir trend haline geldi. PayPal, Tesla, Mastercard, BNY Mellon… Bitcoin'de rezerv tutan şirketlerin listesine bakarsanız, aktif olarak büyüdüğünü göreceksiniz. 1 Mart 2021 verilerine göre 42 şirket, 65 milyar doların üzerinde 1,3 milyon BTC'ye sahip.


Uzmanların ve yatırımcıların BTC hakkında söylediklerini gördüğünüzde, gelecek vaat eden karlı bir para birimi olduğuna inanmamak zor. Bitcoin ve dijital varlıklar, benimseme etkileri ve kullanım durumlarından beklenen inanılmaz getirilere sahiptir. Yatırım stratejisti ve ekonomist Raoul Pal, Twitter sayfasında yazdığı şeydir. “Bitcoin'deki inanç seviyem her gün artıyor. Zaten sorunsuzca güveniyorum” diye ekliyor. Harika nokta! O halde Raoul Pal kadar sorunsuz olalım, değil mi?


Citibank'ı tanıdığınızdan eminiz. Yakın zamanda Citigroup, BTC'nin "uluslararası ticaret için tercih edilen para birimi" olabileceğini belirten "Devrilme Noktasında Bitcoin" başlıklı bir rapor yayınladı. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Orada başka ne söyleniyor? Raporda, "Merkezi olmayan tasarımı, döviz maruziyetinin olmaması, hızlı (ve potansiyel olarak daha ucuz) para hareketleri, güvenli ödeme kanalları ve izlenebilirlik dahil olmak üzere küresel ödemelerde Bitcoin'in avantajına" dikkat çekiliyor: "Bu özellikler, Bitcoin'in küresel erişimiyle birleştirildi ve tarafsızlık, onu uluslararası ticaret için tercih edilen para birimi olmaya teşvik edebilir. "


Artık BTC'nin geleceğin para birimi olduğunu söylediğimizde ne demek istediğimizi anlıyorsunuz ve gelecekteki gelirinizle şimdi ilgilenmeye başlasanız iyi olur. Yatırımcıların ve şirketlerin ilgisinin yanı sıra, bitcoin'e olan acelenin arkasında bir dizi faktör var. Bitcoin'i kontrol eden bir merkez bankası gibi merkezi bir otorite yoktur. Ayrıca madencilik ağı, dünyanın en güçlü bilgisayar ağlarından biridir. Sonuç olarak piyasaya daha fazla insan giriyor - daha fazla likidite var. Ve buna bağlı olarak - daha fazla fayda ve daha fazla kararlılık.


Bitcoins'e sahip olmak çok karlı diyebilirsiniz! Ve bu kesinlikle doğrudur. Öyleyse değerli zamanınızı boşa harcamayalım! Elbette, BTC almanın birkaç yolu var. Satın alma en iyi seçenek gibi görünse de, madenciliğin bir takım önemli avantajları vardır - düşük bir maliyetle yapılabilir, bitcoini çıkarıldığı andan itibaren güvenli bir şekilde mülkiyetinize aktarır ve sürekli ağ sağlamanın en iyi yoludur. verim. Solo madenciliğin karlılığından endişe duyanlar için madencilik havuzları harika bir alternatif olabilir.


BTC büyümeye devam ederken, geleceğe dahil olmak ve yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Madencilikteki yılların tecrübesiyle, kullanımı kolay ve karlı bir ürün yarattık, böylece daha önce yapmış olsanız da ilk kez deneyip de madencilik yolculuğunuza başlayabilirsiniz.


Peki madenciliğe başlamaya hazır mısınız? 

Hemen şimdi CryptoTab Browser' ı indirin, siz de bitcoin kazanmaya başlayın!

Bitcoin Kazan 'maya başlamak için aşağıdaki linkten devam edin.


Daha Fazlasını Oku